Mirësevini në Hotel BUZË, Le të fillojë historia juaj verore këtu


I vendosur në Sarandë, 200 metra nga plazhi Maestral, Buzë Boutique Hotel ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një tarracë dhe një restorant. Ky hotel me 4 yje ofron një bar.

AKOMODIMI

Dhomat Tona

Your Photo
Dhomë dyshe me ballkon
Double Room
Dhomë dyshe me ballkon me pamje nga deti
Double Room
Dhomë dyshe me ballkon dhe pamje nga deti
DHOMAT

Mirë se vini në Buze Boutique Hotel, ku luksi takon komoditetin në një përzierje harmonike të sofistikimit modern dhe elegancës së përjetshme. Dhomat tona të dizajnuara me përpikëri ripërcaktojnë thelbin e mikpritjes...

KOMODITETET

Çfarë Ne ofrojmë për Klientët tanë

facilities
WiFi Falas
failities
Parking Falas
facilities
Pishinë
facalities
Restorant
facalities
Plazh privat
facalities
Dhoma familjare
facalities
Bar
facilities
Mëngjesi
Restaurant
Restaurant
Buzë Restorant

Të shpejtë. E shijshme. ~BUZË RESTORANT.


Mirë se vini në Restorant Buze, ku kënaqësitë gastronomike ju çojnë në një udhëtim nëpër shijet e pasura të Italisë, freskinë e Mesdheut dhe shijen unike të specialiteteve vendase. I vendosur në zemër të Sarandës, restoranti ynë ndodhet një strehë për entuziastët e ushqimit që kërkojnë një përzierje të shkëlqyer të përvojave të kuzhinës ndërkombëtare dhe rajonale.

Breakfast

Buzë Restorant

Kuzhina
Italian • Mesdhetar • Lokal

Open for
Mëngjesi • Dreka • Darka • Çaj i zi • Orë kokteji
Ambienti
Familjare • Moderne • Romantike

Pishinë

Zbuloni mishërimin e relaksimit dhe sofistikimit në Hotel Buze, ku pishina jonë nuk është thjesht një vendstrehim freskues, por një strehë luksi dhe qetësie. I vendosur mes mjediseve mahnitëse të Saradës,


Swimming pool
Swimming Pool